Fransa : Halloween 2K15

31.10.2K15 – Corbières – Fransa

Belçikalı, Hollandalı, İspanyol ve Fransız Sound System-lerinin birlikte organize ettiği – 2K15 hALLoWeeN – fRee party-sinde 6 bin fRee tekno fanları, Fransa’nın Languedoc-Roussillon bölgesinde izinsiz toplandı. Dernacueillette köyünde, askeri güçler tarafından gözlemlenen topluluk, Durban et Villerouge-Termenès arasında, Plateau de Lacamp’da 13 ha büyüklüğünde yeşil bir alana yöneltildi. Organizasyona katılan Sound systemler : Poivrô/Kryptotek/Yukomate/Sound Army/Pandemia/Boykore/Eskombros klan/Brenatek, Kierewiet System/013 et FMS/Hors6tem/Aliénés/Vitaminés/VVF/DZK/Enjoy System.

free_ankara_halloween_2K15_fransa_a

Rave, pazartesi gecesine kadar devam etti, güvenlik güçleri ancak giriş ve çıkışlarda sürücülere alkol testi uygulayabildi..gecenin sonunda direksiyon başına geçemeyenler, pazartesi ve salı günü spotta kalmaya devam etti. Perşembe günü, trajik bir basın açıklaması yapan Aude valisi, 3 kişinin hayata veda ettiğini açıkladı..ve hafta sonu, Afrika’dan cehennemi yaşayarak Fransa’ya ulaşan 20 mülteci karşıladığını ve diğer yönden 6bin sorumsuz kişinin güvenliğini sağlamak zorunda kaldığına dikkat çekti. Video by KF Kaly Family.

bouba_Photographies_free_ankara_halloween_2K15_fransa_abouba_Photographies_free_ankara_halloween_2K15_fransa_b

bouba Photographies


31.10.2K15 – Paris – Fransa

Aynı gece gerçekleşen, Paris bölgesinde kRakEn kReW tarafından organize edilen – rAvE oN tHe dEad – izinsiz fRee partisinde, sanayi sitesine ait 3 farklı yapı içerisinde, 3 ses duvarı sergiledi.

raveonthedead2K15

raveonthedead2K15_2

raveonthedead2K15_3


Bir yanıt yazın