fRee-aNkARA.org

fRee-aNkARA.org (bundan böyle “f-aNk” olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple f-aNk’ın kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi f-aNk Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini f-aNk ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece f-aNk veri tabanında bulunmaktadır. f-aNk’taki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. f-aNk Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Kullanıcı İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem f-aNk, hem de f-aNk’ın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

f-aNk, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

f-aNk Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da f-aNk tarafından paylaşılmamaktadır. f-aNk, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve f-aNk Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen f-aNk veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. f-aNk, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir :

Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.
— * Fransız Cumhuriyeti Mahkemeleri sorumludur * —

Lütfen f-aNk web sitesi’ini kullanmadan önce Site Kullanım Şartlarını okuyunuz.
Ek kullanım şartları, genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

Sevgiler.

free-ankara.org